Antalya Hamal 2020

Antalya Hamal 2020 yılında Antalya ve ilçelerimizde her türlü taşıma işiniz için hamal ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Antalya’da nakliye sektörünün genişlemesi ile taşıma işleri için hamal ihtiyacı da artmıştır.

Antalya’da Hamallar, evden eve nakliye, asansörlü evden eve eşya taşıma, Söküm Işleri Mobilya, Yeni Evinize EşyalarınızıKırmadan Zarar Vermeden Götürüp Müşteri Nereye Birakılmasını Isterse Yerleştiriyoruz. Raf, Gümüşlük, Konsol Düzgün Şekilde Yerlerine Bırakıyoruz.Hamal Hizmetini Bu Şekilde Yapıyorum.

antalya kamyon boşaltma

Antalya Evden Eve Hamal

Binada Binaya Eşyanızı Taşıyoruz.
Öncelikle Eşyalara Bakıyoruz Sonrası zarar görebilecek beyaz eşya ve koltuk takımınızı battaniyelerimiz ile Koruma Altına Alıyoruz. Merdivenlerden indirirken Sağa Sola Dikkatli Şekilde Eşyaları indirip Diğer Eve Aynı Şekilde battaniyeleri Söküp Kurulum Ve Beyaz Eşyaları Montajını Ve Mobilya Gibi Gardrop Televizyon Ünitelerini de Bu Şekilde Kurulum Gerçekleştiyoruz .

Ev Eşyası Denilince Aklınıza Sadece Taşıma Gelmesin Eşyayı Herkes Taşıyamaz. Neticede Çimento Torbası Veya Un Taşımıyoruz. Eşya Öyle Kolay Alınmıyor. Öncelikle Uğraş Ve Titizlik Ve Dikkat Edilmesi Gereken Bir Taşıma Yapılması Gerekir. Evdeki Bütün Eşyalarınız Sarılır Sonra Mobilyalarınız Sökülerek Onlarda Ayrı Ayrı Sarılıp Dikkatli Bir Şekilde Yüklenip Yine Dikkatli Bir Şekilde istifi Yapılır.

İstif Yapmak Çok Önemli !!!

İstif Deyip Geçilmemesi Gerekiyor Eşyaya En Çok Zararı Bilinçsiz istif Verir Misal Tecrübesiz Bir Kişi Hassas Olan Kırılacak Bir Eşyanın Üzerine Başka Bir Ağır Eşya Bırakır Veya Beyaz Eşyanız Yanına Delici Kesici Bir Diğer Eşya Bırakır Gideceği Yere Kadar Sürterek Veya Araç Tümseklerden Geçerken Eşyayı Sarması Bütün Eşyayı Mahveder Gerçekten Eşya Kolay Alınmıyor. Bizde Bunun Bilincinde Çalışıyoruz.

Antalya’nın Her Yerinde Eşyalarınız Taşınır, Ev Eşyası, Ofis Eşyası, Çeyiz Eşyası Taşınır. Öğrenci Eşyası, Yazlık Eşyası Taşınır. Evden Eve Eşyalarınız En Iyi Şekilde Taşınır. Binadan Binaya Taşıma Yapılır
Şehir Dışına Gidecek Eşyalarınız Yüklenir
Antalya Dışından Gelen Yük Ve Eşyalarınız Taşınır
Kamyon Ve Tır Yükleme Boşaltma Işleri Yapılır
Mobilyalarınız Sökülür Kurulur.

Şehir Dışından Gelen Kamyon, Tır Yükleme Boşaltma Işleri Yapılır. Şehir Dışına Giden Ev Eşyalarınızın Yüklenmesi Boşaltılması Yapılır. Gardolabı Kurulum Yapılır. Beyaz Eşyalarınız, Koltuk Takımlarınızın Taşınması Yapılır.

Taşıtmak İstediğiniz Eşya ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsin.

WhatsApp chat