Antalya Hamal => 0505 978 2063 <= Antalya Nakliye https://www.antalyahamal.com Güven ve Sorumluluk Taşıyoruz Sun, 17 May 2020 20:10:07 +0000 tr hourly 1 https://www.antalyahamal.com/wp-content/uploads/2020/05/cropped-TC-Bayrak-32x32.jpg Antalya Hamal => 0505 978 2063 <= Antalya Nakliye https://www.antalyahamal.com 32 32 Antalya Hamal-(Corona Virüs Uyarısı) Mayıs 2020 https://www.antalyahamal.com/antalya-hamal-coronavirus-uyarisi-mayis-2020/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-hamal-coronavirus-uyarisi-mayis-2020 Sun, 17 May 2020 20:00:20 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=441 2019 yılı Aralık ayının son günlerinde Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkıp bugüne kadar yaklaşık 200 ülkeye yayılan koronavirüs Dünya’da 300 bini aşkın, Türkiye’mizde ise 4 bin vatandaşımızın ölümüne sebep olmuştur.

Antalya‘mızda bugüne kadar 13 kişi maalesef bu hastalık yüzünden hayatını kaybetmiştir. Virüsün Ülkemizde görülmeye başladığı 10 Mart tarihinden itibaren süreci çok iyi bir şekilde yöneten ve yönetmeye devam eden Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca‘ya teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Antalya Koronavirüs

Bu Süreçte Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu‘nun #EvdeKal , #EvdeKalTürkiye ve #EvdeKalAntalya Çağrılarına Halkımızın uyması sayesinde 24 Mayıs 2020 de başlayacak olan Ramazan Bayramı ve sonrasında normalleşme adımları Ülkemizde başlamış duruma gelmiştir.

]]>
Konyaaltı Hamal https://www.antalyahamal.com/konyaalti-hamal/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=konyaalti-hamal https://www.antalyahamal.com/konyaalti-hamal/#respond Wed, 08 Jan 2020 23:32:59 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=262 Antalya’da Konyaaltı Hamal Evden Eve Nakliye,Ofis Taşıma, İş yeri Taşıma,Depo Taşıma,Otel Eşyaları Taşıma Hamal Hizmeti Veriyoruz.

Antalya Hamal, Muratpaşa Hamal , Konyaaltı Hamal Tecrübeli ve İşinde Uzman Hamal Ekimiz ile Eşyalarınız Güvenli ve Sağlam Bir Şekilde Taşıyıp Teslim Ediyoruz.


Eviniz veya İş yeriniz Yüksek Katta mı ? Dert Etmeyin.Eşyalarınızın Daha Güvenli Taşınması için İsterseniz Asansör Kuruyoruz.


Antalya Evden Eve Nakliyat, hamal temini, ev taşıma elemanı, hammal, hambal, Antalya ev taşıyanlar istiyorsanız hemen arayın.

Hizmet Bölgelerimiz

Konyaaltı’nda hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıda listelenmiştir.

 • Akdamlar Mahallesi Hamal
 • Akkuyu Mahallesi Hamal
 • Altınkum Mahallesi Hamal
 • Arapsuyu Mahallesi Hamal
 • Aşağıkaraman Mahallesi Hamal
 • Aydınlık Mahallesi Hamal
 • Bahtılı Mahallesi Hamal
 • Çağlarca Mahallesi Hamal
 • Çakırlar Mahallesi Hamal
 • Çamlıbel Mahallesi Hamal
 • Çitdibi Mahallesi Hamal
 • Dağ Mahallesi Hamal
 • Demircilik Mahallesi Hamal
 • Doyran Mahallesi Hamal
 • Geyikbayırı Mahallesi Hamal
 • Gökçam Mahallesi Hamal
 • Gökdere Mahallesi Hamal
 • Gürsu Mahallesi Hamal
 • Hacısekililer Mahallesi Hamal
 • Hisarçandır Mahallesi Hamal
 • Hurma Mahallesi Hamal
 • Karatepe Mahallesi Hamal
 • Kır Mahallesi Hamal
 • Kuruçay Mahallesi Hamal
 • Kuşkavağı Mahallesi Hamal
 • Liman Mahallesi Hamal
 • Molla Yusuf Mahallesi Hamal
 • Öğretmenevleri Mahallesi Hamal
 • Pınarbaşı Mahallesi Hamal
 • Sarısu Mahallesi Hamal
 • Siteler Mahallesi Hamal
 • Suiçecek Mahallesi Hamal
 • Toros Mahallesi Hamal
 • Uluç Mahallesi Hamal
 • Uncalı Mahallesi Hamal
 • Üçoluk Mahallesi Hamal
 • Yarbaşçandır Mahallesi Hamal
 • Yeni Mahallesi Hamal
 • Zümrüt Mahallesi Hamal

Konyaaltı Hamal ve Nakliye Hizmeti

Konyaaltı nda tüm mahallelere hamal ve nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Nakliye aracımızda hamal ipleri, eğer mutfak eşyalarınız için koli bulamadıysanız plastik kasalar, özellikle beyaz eşyalarınızın çizilmemesi için battaniyelerimiz bulunmaktadır.

Eşyalarınızı aracımıza düzgün bir şekilde istifleyip, eşyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz.

Aracımızın üstü tenteli olduğu için uzun veya kısa mesafede yağışlı havalarda herhangi bir şekilde yağmur, kar veya rüzgardan etkilenmiyor.

Şehirler arası nakliyat hizmeti istiyorsanız diğer şubemizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

]]>
https://www.antalyahamal.com/konyaalti-hamal/feed/ 0
Antalya Profesyonel Hamal https://www.antalyahamal.com/antalya-profesyonel-hamal/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-profesyonel-hamal https://www.antalyahamal.com/antalya-profesyonel-hamal/#respond Sun, 01 Dec 2019 00:07:20 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=233 Antalya Profesyonel Hamal hizmeti , Antalya‘ya gelen ev eşyası gibi eşyaları taşıtmak için hamal bulmanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınız gelmeden 1-2 gün önceden bizi 05059782063 nolu telefonumuzdan arayıp eşyalarınızı taşıtmak istediğinizi söylerseniz istediğiniz sayıda hamal temin edebiliriz.

Eşyanızı taşıtmak için hemen fiyat almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-profesyonel-hamal/feed/ 0
Antalya Nakliyeciler https://www.antalyahamal.com/antalya-nakliyeciler/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-nakliyeciler https://www.antalyahamal.com/antalya-nakliyeciler/#respond Sun, 27 Oct 2019 22:05:54 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=212 Nakliyeci, bir ürünün veya bir eşyanın bir yerden alınıp bir yere taşınmasını sağlayan kişiye denir.

Günümüzde nakliyeciler eski binalara sıcak havalarda eşya taşıyarak ne kadar zor şartlarda çalıştıklarını yıllardır gösteriyorlar.

Eşyaların müşterilerin gözünde ufak tefek eşyaların toplanmadan önce az görünmesi, eşyanın toplandıktan sonra çoğalmasıyla, taşınma esnasında nakliyeci ve hamal arkadaşlara zorluklar yaşatmaktadır.

Nakliyeci olarak yaşadığımız zorlukları görmeniz açısından Facebook ve İnstagram hesabımızdan yaptığımız işleri görebilirsiniz.

Uygun fiyatlı nakliyeci arıyorsanız iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-nakliyeciler/feed/ 0
Antalya Eşya Taşıyanlar https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasiyanlar/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-esya-tasiyanlar https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasiyanlar/#respond Sun, 20 Oct 2019 00:00:32 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=204 Antalya Eşya Taşıyanlar için hem uygun fiyat,hemde aman eşyam sağlam taşınsın diyorsanız bizi hemen arayın eşyanızı güvenli bir şekilde taşıyalım.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasiyanlar/feed/ 0
Antalya Eşya Taşıma https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasima/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-esya-tasima https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasima/#respond Sat, 19 Oct 2019 23:45:22 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=200 Antalya Eşya Taşıma için nakliye veya eleman ihtiyacınız varsa bizi hemen arayın. Hem Uygun Fiyat sağlam hizmet istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-esya-tasima/feed/ 0
Antalya Ev Eşyası Taşıma https://www.antalyahamal.com/antalya-ev-esyasi-tasima/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-ev-esyasi-tasima https://www.antalyahamal.com/antalya-ev-esyasi-tasima/#respond Sat, 19 Oct 2019 23:30:17 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=197 Antalya Ev Eşyası Taşıma işinizi 5 Yıllık Tecrübe ve Profesyonel ekip ile Antalya merkezde girmedik mahalle semt ve sokak bırakmayan bizlere güvenle ve gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-ev-esyasi-tasima/feed/ 0
Antalya Çallı hamal https://www.antalyahamal.com/antalya-calli-hamal/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-calli-hamal https://www.antalyahamal.com/antalya-calli-hamal/#respond Sat, 19 Oct 2019 22:30:58 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=191 Antalya Çallı hamal arıyorsanız, iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan bize ulaşıp istediğiniz sayıda hamal temin edebilirsiniz.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-calli-hamal/feed/ 0
Antalya’da Evden Eve Nakliyat Firmaları https://www.antalyahamal.com/antalyada-evden-eve-nakliyat-firmalari/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalyada-evden-eve-nakliyat-firmalari https://www.antalyahamal.com/antalyada-evden-eve-nakliyat-firmalari/#respond Tue, 24 Sep 2019 13:38:42 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=158 Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Atik Nakliyat hızla büyümektedir. Antalya evden eve nakliyat firması olarak yıllardır bu sektörde sizlere kaliteli hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Tecrübeli uzman ekibimiz ve ustalaşmış görüşümüz ile siz kıymetli müşterilerimizi memnun etmek en büyük hedefimiz. Tek kıymetli amacımız sizleri memnun etmek. Alan kişi memnuniyeti ile beraber  gelen talepleriniz ile Antalya evden eve nakliyat olarak gün ve gün büyümeye devam ediyoruz. 


Şirket olarak hemen derhal Antalya’nın her yerinde hizmet vermekteyiz.  Firmamız yardımıyla artık kıymetli eşyalarınızı eski usüllerle bin bir zahmet çekerek tarihe karıştı diyebiliriz. Evinizde yada ofisinizde bulunan tüm değerli eşyalarınız profesyonel ekibimizce toplanıp, güzelce ambalajlanır sonrasında emin bir halde nakliye araçlarımıza yüklenerek bizleri yönelttiğiniz yerlere firmamızca taşınılıp yerleştirilir. Tüm bu hizmetleri size  Antalya’da Atik Nakliyat Firması  sağlamaktadır.

Sizler benzer biçimde şehir merkezinde oturan müşterilemiz için sunmuş olacağımız hizmet bizim için çok önemli. Büyük şehrin vermiş olduğu nüfus yoğunluğu ve trafik sorunsalı hepimizin canını sıkmakta. Böyle bir şehirde bir yerden başka bir yere eşyalarınızın taşınması için bize güvenirseniz sizleri ne olursa olsun memnun edeceğimizin garantisini veririz. Nakil sırasında yoğun bir iş temposu içerisinde olmanız ve geri dönüşü olmayan hata yapma olasılıklarını göz önüne almış olduğumuz zaman işimize vermiş olduğumuz değer bizce herkes tarafınca anlaşılmaktadır. 
Bu dikkatli ve özverili çalışmalarımız müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Sizlerde taşınmak istiyor ve nakliye firmasına ihtiyaç duyduysanız Antalya da Atik Nakliye evden eve taşıma firmamıza ulaşabilirsiniz. 

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalyada-evden-eve-nakliyat-firmalari/feed/ 0
Antalya’ da Evden Eve Nakliyat https://www.antalyahamal.com/antalya-da-evden-eve-nakliyat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=antalya-da-evden-eve-nakliyat https://www.antalyahamal.com/antalya-da-evden-eve-nakliyat/#comments Tue, 24 Sep 2019 07:01:24 +0000 https://www.antalyahamal.com/?p=147 Antalya’ da nakliyat firmaları arayanlar genel anlamda tek bir soru soruyor o da en iyi hizmet veren kaliteli nakliye firması hangisi? Evet kalite nakliye firmalarında özellikle önemlidir çünkü ancak iyi hizmet veren kaliteli nakliye firmaları ile çalışırken eşyalarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz ki ancak bu aşamada sigortalı taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Antalya’ da Evden Eve Nakliyat tavsiyesi alırken birincil önceliğiniz daima K belgeli, yasal çalışan firmalar olmasına özen göstermek olmalıdır. Bizler de zaten bu belgelendirmenin sahibiyiz ve sizlere hasar sözleşmeli hizmet vermekteyiz. Doğru hizmet almak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken ilk önemli adım sorgulamak, araştırmak.

Maalesef doğru hizmet demek kalite demek ucuz demek değildir ama bilhassa sektörde belirli durumları düşünerek iyi hizmet veren kaliteyi en ucuz olacak şekilde elde edebilirsiniz. Örneğin Asansörlü nakliye hizmeti alacaksanız bu durumda firmaya ait bir asansör kullanılıp, kullanılmadığını sorgulamak çok daha ucuz hizmet almanıza neden olur. Çünkü firma eğer kendi demirbaşlarından kullanıyorsa asansörü bu durumda sizlerden daha ucuz ücret talep edecektir aksi halde ise (yani firma asansörü kiralıyorsa) bu durumda sizlerden talep edeceği ücret normalden çok daha fazla olur tabii ki. Ayrıca ücretsiz keşif aşaması da çok önemlidir.

Ücretsiz keşif aşamasında sizlere fiyat teklifi sunup en kaliteli hizmeti uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz mesai saatleri içinde online müşteri hizmetlerimize ulaşarak da toplu ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Bizler Atik Nakliye olarak verdiğimiz hizmetler şunlardır.

 • Asansörlü nakliye hizmeti
 • Uygun fiyat garantisi (Ücretsiz Keşif)
 • Sigortalı ve faturalı hizmet
 • Yılların tecrübesi ve doğru ekipman
 • Hızlı ve kaliteli hizmet

Sadece amacınız eğer doğru nakliye firmasıyla çalışmaksa bu konuda sizlerin bütün isteklerinizi karşılayabiliriz. Sizler de Antalya’ da evden eve nakliyat yapmak istiyorsanız en doğru adres Atik Nakliyatdır.

]]>
https://www.antalyahamal.com/antalya-da-evden-eve-nakliyat/feed/ 3