Antalya Merkezde Ev ve Ofis Eşyası Taşımak İçin, Avm Eşyası, Otel Eşyası, Parça Eşya taşıma, Evden Eve Nakliye gibi Hem Hamallık Hemde Nakliye Hizmeti Veriyoruz.

Antalya Hamal  Fiyatlarımız Eşyanızın Sayısına Göre, Eşyanızın İneceği kata göre, Çıkacağı kata göre, Gideceği mesafeye göre ve işin cinsine göre değişmektedir.

Antalya Hamal İçin aldığınız hizmet sonunda ödemeyi elden yapabilirsiniz. Eğer Üzerinizde nakit yoksa size vereceğimiz iban veya hesap numaramıza havale veya eft yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Dünyayı saran pandemi dolayısıyla 19 Mayıs 2021 tarihi itibari ile hükümetin aldığı kısıtlama kararı ile Hafta içi Sabah 8 ile Akşam 21 Arası çalışmaktayız. Kısıtlama ya göre Hafta Sonları 1 Haziran 2021 Tarihine kadar hizmet veremiyoruz.

2014 yılında tek başımıza vermeye başladığımız hizmete, 2021 yılı itibari ile 20 yi aşkın Hamal arkadaşımız ve Büyüklüğüne göre Araç filomuz ve Asansör Hizmetimizi de ekleyip, sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işleri Görmek İçin Facebook Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Merkezde başladığımız hizmet ağına, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Serik, Kemer, Döşemealtı, Manavgat ve Antalya’nın diğer ilçelerine Hamal ve Nakliye  hizmeti Veriyoruz.

Blog Konuları